myinspirationss.pl

Blog tematyczny o modzie, zdrowiu i stylizacjach.

Twarz

Fohow Oral Liquid – najlepszy prezent dla fanki naturalnych kosmetyków i suplementów

Fohow Oral Liquid – najlepszy prezent dla fanki naturalnych kosmetyków i suplementów

Naturalne kosmetyki i suplementy zyskują coraz szerszą rzeszę wielbicieli. Obecnie konsumenci mają zdecydowanie większą świadomość w zakresie stosowania kosmetyków i suplementów, które opierają się na syntetycznych składnikach. U wielu osób składniki te powodują reakcje alergiczne i różnego rodzaju nietolerancje. Jakie kosmetyki i suplementy wybrać dla osoby korzystającej wyłącznie z naturalnych produktów? Zachęcamy do lektury.

Kosmetyki – jakich dodatków unikać

Niektórzy specjaliści uważają, że nie powinniśmy kupować produktów, którego składu nie potrafimy wymówić. Złożone nazwy chemicznych dodatków powinny być dla nas pierwszym sygnałem, że produkt zawiera niepożądane z punktu widzenia naszego zdrowia dodatki. Negatywny wpływ na zdrowie mogą mieć również parafina, oleje mineralne, składniki ropopochodne, konserwanty i parabeny. Ich zastosowanie może być szczególnie uciążliwe dla osób uczulonych. Podobne reguły obowiązują w przypadku wyboru suplementów.

Jak wybrać zdrowe kosmetyki i suplementy?

Przede wszystkim czytajmy skład produktów. To on jest główną informacją o tym, co znajduje się w danym kosmetyku czy suplemencie. 

Innym rozwiązaniem jest kupowanie produktów marek, które z założenia nie wykorzystują syntetycznych dodatków. Taką marką jest Fohow – producent naturalnych kosmetyków opartych na filozofii Tradycyjnej Chińskiej Medycyny.

Fohow Oral Liquid – najlepszy naturalny prezent

Doskonałym prezentem, nie tylko dla fanów naturalnych produktów, będzie Fohow Oral Liquid. To suplement oparty wyłącznie na naturalnych produktach, a w jego składzie znajduje się między innymi cordyceps wspierający silnie odporność. Dodatkowo znajdziemy tu wyciągi z lakownicy lśniącej, twardziaka jadalnego oraz pędów bambusa. Rośliny te mają dobroczynny wpływ na cerę, opóźniają proces starzenia się skóry i eliminują wolne rodniki. W Tradycyjnej Chińskiej Medycynie ta mieszanka wykorzystywana jest w przeciążeniu psychicznym i fizycznym, częstych infekcjach oraz niskim libido. Co najważniejsze – skład  Trzy Klejnoty Feniks – Fohow Oral Liquid jest naturalny i bezpieczny.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij